Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)

Лудогорец 2 прегази Несебър

Отборът на Лудогорец 2 разби Несебър с 4:1 в мач от 7-ия кръг на Втора професионална лига.

Двубоят започна кошмарно за домакините от Несебър. Още в 17-ата минута Лудогорец 2 имаше аванс от два гола. Антонио Георгиев и Славчо Шоколаров матираха стража на "делфините". В 31-ата минута Иван Цачев върна тима в мача, но четири минути преди края на първата част Цветелин Чунчуков възстанови преднината на "орлите".

Второто полувреме започна с натиск за домакините, но въпреки това Кристиян Григоров вкара поредния гол във вратата на Николай Кръстев. Бранителят се разписа от дузпа в 71-ата минута.

Състав на Несебър: Кръстев, Пюскюлю, Стоянов, Костов, Л. Ангелов /46 – Баев/, Цачев, Ст. Ангелов, Мирчев, Али /65 – Калев/, Яшар /73 – Карадайъ/, Тенев

Състав на Лудогорец 2: Наумов, Кр. Димитров, Григоров, Преслав М. Петров, Преслав Ив. Петров, Климентов /67 – О. Димитров/, Георгиев, Александров /75 – Цвятков/, Нетов /81 – Попадийн/, Шоколаров, Чунчуков