Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:0

Нова лесна победа за Добруджа в Североизточна Трета лига

В мач от 7-ия кръг на Североизточна Трета лига Добруджа победи Ботев (Нови пазар) с 4:0 на стадион "Дружба" в Добрич. През цялата среща действията се развиваха пред едната врата - тази на гостите.

Резултатът бе открит в 26 мин. Станимир Андонов засече центриране на Тодор Колев и Добруджа поведе. В 40 мин. домакините организираха бърза атака, която бе завършена от Колев с плътен изстрел в долния ляв ъгъл. Веднага след почивката жълто-зелените си подпечатаха победата с нови два гола. В 48 мин. Иван Иванов бе спънат в наказателното поле на Ботев и Тодор Колев реализира отсъдената дузпа.

Шест минути след почивката при разбъркване след корнер капитанът Даниел Граматиков бе най-съобразителен пред вратата на гостите от Нови пазар и отбеляза за 4:0.

Така Добруджа събра 17 точки от 5 победи, 2 равенства и нито една загуба при голова разлика 24:4. Отборът на Добрич остава лидер в трета Североизточна група.