Късен гол съсече Рангелов и Коняспор

Коняспор с българския национал Димитър Рангелов в състава си претърпя първо поражение през сезона в турската Суперлига. В среща от 5-ия кръг Коняспор падна с 0:1 при гостуването си на Трабзонспор, а единственият гол беше дело на Юсуф Ердоган в 90-ата минута.

Срещата беше сравнително равностойна с леко предимство на домакините, а отборът на Коня не успя да реализира поне едно от трите си добри голови положения. Рангелов игра пълни 90 минути на терена, което е негов пети мач през този сезон.

След поражението бяло-зелените от Коня са с 6 точки на 7-а позиция, докато домакините също събират 6 и изпреварват днешния си съперник по голова разлика.

По-късно днес е дербито на кръга Бешикташ - Галатасарай, като победителят от този мач може да се изравни с водача Истанбул Башакшехир, имащ 13 точки.