ЦСКА 1948 с измъчена победа (видео)

ЦСКА 1948 постигна измъчена победа с 2:0 като гост над БМ Спорт в мач от Областната група. Точни за "червените" бяха Мартин Нинов в 66-ата и Георги Бижилов в 90-ата минута. Като цяло момчетата на Валентин Илиев не демонстрираха добра игра и чак след като домакините се измориха, успяха да създадат няколко смислени атаки. През останалото време имаше доста брак, изритани безцелни топки и неточни центрирания.

В предишния мач "червените" записаха равенство 1:1 с Конелиано.БМ Спорт - ЦСКА 1948 В 18-ата минута "червените" направиха сериозен пропуск. Йоан Маринов бе изведен сам срещу вратаря, но стреля право в него. При добавката Борислав Трендафилов не успя да вкара на празна врата.

През втората част ЦСКА 1948 натисна своя съперник и създаде няколко мелета, като на два пъти футболистите на Валентин Илиев удариха гредата.БМ Спорт - ЦСКА 1948 В 65-ата минута Георги Божилов пропусна от чиста позиция. Младокът стреля право в обсега на вратаря от няколко метра и топката излезе в корнер.

Минута по-късно Мартин Нинов зарадва феновете, които бяха на трибуните, за да подкрепят своите любимци. Младокът се разписа с глава за 1:0.

В 90-ата минута Георги Божилов оформи крайното - 2:0.

БМ СПОРТ - ЦСКА 1948 0:2