Монтана с впечатляващ обрат в Гълъбово

Отборът на Монтана се класира за 1/8-финалите в турнира за купата на България, след като надигра с 3:2 като гост Ботев (Гълъбово).

Домакините откриха резултата чрез Реджеб Халил в 50-ата минута, а в началото на втората част пак той удвои.

Иван Иванов върна едно попадение в 59-ата минута. Десет по-късно Петър Атанасов изравни, а Стивън Петков вкара в 74-ата минута за впечатляващия обрат.

БОТЕВ (ГЪЛЪБОВО) - МОНТАНА 2:3

1:0 Реджеб Халил 40
2:0 Реджеб Халил 50
2:1 Иван Иванов 59
2:2 Петър Атанасов 69
2:3 Стивън Петков 74

БОТЕВ (ГЪЛЪБОВО): 85. М. Иванов, 10. Вълев, 27. Катранков, 3. Кижев, 33. Янков, 13. Ив. Иванов, 18. Чанев, 7. Е. Иванов, 9. Халил, 45. Ангелов, 21. Кирилов

МОНТАНА: 33. Василев, 23. Шоко, 3. Михов, 14. Контохристос, 5. Полюткин, 21. Иванов, 25. Дяков, 24. Дос Сантос, 4. Соуса, 7. Генов, 16. Петков