Страхотно! Вратар спаси отбора си с гол и асистенция (видео)

Вратар се отличи с гол и асистенция в мач от колумбийското първенство. Стражът на Форталеса Нелсон Рамос спаси тима си от поражение срещу домакините от Кортулуа. Форталеса губеше с 0:2 в резултата и вървеше към загуба, но в 66-ата минута Рамос с прекрасно изпълнение от пряк свободен удар върна надеждите на тима си, че поражението може да бъде избегнато. Но Рамос не спря дотук. Във втората минута на добавеното време вратарят центрира от фаул и с перфектен пас качи топката на главата на съотборника си Лусиано Оспина, който бе точен за 2:2. Равенството е доста ценно за тима на Форталеса, който е 18-и от 20 отбора в класирането на колумбийското първенство, а Кортулуа на този етап е сред преките конкуренти на Нелсон Рамос и компания за оставане в местния елит.