Турнир на талантите U14 : Зона Велико Търново - Зона Благоевград

Най-бързият гол в историята на Лига Европа бе отбелязан още на старта (видео)

Гол в първата и 94-ата минута видяха зрителите на първия мач от груповата фаза на Лига Европа през този сезон. В него съперници бяха Карабах и Слован (Либерец). Двубоят приключи при резултат 2:2, като още в първите секунди на мача гостите от Либерец поведоха с 1:0 с гол на Ян Сикора. Попадението падна в 11-ата секунда и е най-бързото в историята на турнира.

В 7-ата минута Мичел изравни, а в 68-ата ветеранът Милан Барош, бивш играч на Ливърпул, изведе Слован отново напред в резултата. Чехите вече предвкусваха победата, когато в четвъртата минута на добавеното време Расад Фархад Садигов ги попари с гол за 2:2.

В другия мач от Група "J" тази вечер ПАОК приема Фиорентина.

ФК Карабах - Слован (Либерец) 2:2
0:1 Сикора (1)