Лече мачка пред 12 000 тифози

Отборът на Лече разби с 4:1 Акрагас в мач от втория кръг на Лега Про - група С, като вдъхна невероятен ентусиазъм на 12 000 тифози по трибуните на "Виа дел Маре". Младежките национали на България Антонио Вутов и Радослав Цонев не взеха участие в мача. Първият е контузен и ще отсъства още няколко седмици. Близнакът пък бе на пейката през всичките 90 минути.

Торомино и Катурано се превърнаха в герои за "джалоросите", след като вкараха по два гола. Преди това гостите от Сицилия бяха повели с попадение на Дзанини в 17-ата минута.
Торомино изравни в 19-ата минута, а Катурано бе точен за 2:1 в 32-ата минута. Отново той в 78-ата минута се разписа, а след това и Торомино в продълженията оформи победата с 4:1. Така Лече има пълен актив от шест точки и мечтае да се завърне в Серия "Б".