Мартин Тошев с едно полувреме игра при разгром на Ерцгебирге

Бившият голмайстор на Пирин (Благоевград) Мартин Тошев изигра едно полувреме при разгромната победа на Ерцгебирге Ауе над аматьорите от Нойщад с 9:0. Българският наставник на втородивизионния германски отбор Павел Дочев пусна Тошев като титуляр и го замени на полувремето. Роденият в село Крупник голмайстор обаче не можа да запише името си сред голмайсторите.
От началото на сезона Павел Дочев не дава много шансове на сънародника си да играе в шампионатните мачове. До почивката резултата бе 3:0, а след нея тимът от Ауе отбеляза още 6 попадения. Хеттрик за победата на Ерцгебирге реализира Бьорн Клуфт.