Беласица спря победната серия на Струмска слава

Отборите на ОФК Беласица и Струмска слава (Радомир) завършиха 1:1 на стадиона в село Коларово в мач от 4-тия кръг за първенството на ЮВГ.

Очакванията на зрителите Беласица да победи гостите от Радомир и да ги свали от върха не се оправдаха. До 20-ата минута играта се владееше от отбора на домакините. Именно в 13-ата минута след неудачна намеса на вратаря на гостите Радослав Костадинов топката попадна у Кабранов и той не сгреши за 0:1.

От този момент нататък отборът на Струмска слава заигра с много бързи контраатаки се озоваваше лесно пред вратата на Беласица. В 32-ата минута Стоян Георгиев след фаул изпълнен от ляво отклони кълбото в мрежата за 1:1.

След почивката отборът, който диктуваше играта бе този на гостите. Атаките им бяха много бързи най-вече по десния фланг от Александър Димитров. Ударите на Зюмбулев, Александър Димитров и Стоян Георгиев бяха неточни от близо срещу вратата на домакините. В самия край на мача Кабранов изведе по невероятен начин Мартин Таушанов и той очи в очи с вратаря на гостите стреля у него.