В Монтана вярват безрезервно на Кузмановски

Старши треньорът на Монтана Стевица Кузмановски не е заложен на дръвника и подобно нещо не се е обсъждало, научи "7 дни спорт". Македонският специалист все още не може да вземе победа от началото на сезона, като в 5-ия кръг беше много близо. Монтанци водеха с 1:0 до 86-ата минута срещу Славия, но допуснаха две късни попадения, с което фиксираха четвъртото си поражение.

В последните дни се породиха много спекулации, че Кузмановски може и да изгори заради лошия старт на отбора си. В крайна сметка обаче шефовете на "Огоста" имат пълно доверие на специалиста и вярват, че той може да стабилизира отбора. От ръководството са доволни от начина, по който Монтана играе, но не и от резултатите на състава. В момента тимът е на последно място в "А" група, със само 1 точка, спечелена при гостуването на Левски.

Иначе Стевица Кузмановски разпусна отбора за няколкодневна почивка. По този начин той иска неговите момчета да си изчистят главите от лошата форма от началото на сезона. След паузата заради предстоящите световни квалификации - на 9 септември, Монтана гостува на новака Верея в Стара Загора.