Севлиево лидер на Северозапад след 2:1 над Павликени

Едноименният тим на град Севлиево победи с 2:1 гостуващия му Павликени и запази лидерската си позиция в Северозападната Трета лига. Двубоят бе от 3-ия кръг на първенството. Всичко се реши в първия половин час на срещата. Селекцията на Мартин Дойчев започна силно мача, но в 15-ата минута топката намести мрежата й. Точен за гостите бе Николай Андреев, който завърши успешно бърза контраатака на съотборниците си.

Домакините направиха обрат само за 5 минути, чрез Радослав Байчев с попадения в 32-ата и 37-ата. До края на полувремето съотборниците му създадоха още голови положения, но ги пропиляха. След почивката незнайно защо севлиевци не приличаха на себе си. Най-доброто, което създадоха до края на мача бе удар на Тони Стоичков в гредата. Съперникът им на два пъти бе близо до изравняване, но проигра шансовете си. Така Севлиево продължава да е на първото място с пълен точков актив след първите 3 кръга.