ЦСКА-София 2 измъкна победата срещу Банско

Отборът на ЦСКА-София 2 записа победа с 3:2 над Банско в мач от 4-ия кръг на Втора професионална лига. Срещата започна много добре за възпитаниците на Стамен Белчев, които създадоха доста положения в първите минути, но след грешка в отбраната гостите откриха резултата.

Все пак в 23-ата минута Милчо Ангелов се разписа след удар с глава. В последните секунди на първата част Иван Минчев центрира към Пламен Гълъбов, който се извиси над всички и направи обрата пълен.

В 47-ата минута Александър Георгиев изведе Милчо Ангелов на стрелкова позиция, който с диагонален шут вкара своя втори гол в срещата.

Последните 15 минути гостите се вдигнаха на щурм и това доведе до няколко разбърквания в наказателното поле. Играчите на Петко Медведски все пак стигнаха до гол в 83-ата минута за крайното 3:2.