Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Влади Гаджев с нов цял мач в Англия

Бившият капитан на Левски Владимир Гаджев изигра нови пълни 90 минути за Ковънтри Сити в мач от 5-ия кръг на Лига 1. За негово съжаление, тимът му стигна само до равенството 1:1 пред своя публика срещу Нортхамптън Таун и продължава да няма победа през този сезон.

Бютман даде аванс на гостите в 30-ата минута, но в 63-ата минута Тъдгей изравни. Гаджев и компания опитаха да стигнат до победата, но отново се задоволиха само с една точка. Това е третото равенство на Ковънтри Сити, като тима е с актив от едва три точки и заема 22-о място. Равенството пък бе пето от пет мача за гостите в тази кампания.

Националът на България игра на инжекции, тъй като получи травма срещу Норич при загубата за Купата на Лигата през седмицата.