Драматичен успех за Септември (София)

Отборът на Септември (София) постигна четвърта поредна победа във Втора лига. Днес играчите на Николай Митов надиграха Локомотив (София) с 3:2 в "Надежда".
Локомотив София - Септември София В 12-ата минута гостите поведоха в резултата. В автор на попадението се превърна Даниел Пехливанов, който до този момент е един от най-добрите играчи на тима.  В 32-ата минута Даниел Пеев стреля от пряк свободен удар и с помощта на рикошет топката се оплете в мрежата на Валентин Галев.

Втората част започна чудесно за "железничарите". В голмайстор отново се превърна Пеев, който заби втори гол за тима. Септември обаче показа защо е лидер и в 52-ата минута Тончев центрира към Костадин Аджов, който изравни резултата. Локомотив София - Септември София В 72-ата минута Петър Генчев вкара третия гол за футболистите на Ники Митов и донесе важни три точки. В следващия кръг Локомотив (София) гостува на ОФК Поморие, а лидерът във Втора лига приема Етър (Велико Търново).