Кристъл Палас се измъкна в последната минута

Отборите на Кристъл Палас и Борнемут завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от третия кръг на Премиър лийг. Гостите от Южна Англия трябва повече да съжаляват от поделените точки, тъй като до самия край на срещата водеха с 1:0, след като Джошуа Кинг засече в мрежата центриране на Хари Артър още в 11-ата минута. Малко по-късно Йоан Кабай от домакините пропусна дузпа, но в 92-ата минута в крайна сметка лондончани успяха да стигнат до равенството. Скот Дан засече с глава пас Джейсън Пънчиън, за да донесе точката.

Двата тима започнаха по неприятен начин сезона в Англия след като записаха по две загуби в първите си два двубоя. Сега обаче записаха първи точки и ще се надяват на по-добро представяне в идните кръгове. Следващата седмица Борнемут е домакин на Уест Бромич ЛАбиън, докато Палас имат визита на новака Мидълзбро.