ЦСКА (М) не сбърка срещу Том, Миланов с едно полувреме за "армейците" (видео)

Отборът на ЦСКА (Москва) надви с 1:0 като гост Том (Томск) в мач от петия кръг на руската Премиер Лига. По този начин "армейците" останаха без поражение от началото на сезона в Русия и временно са еднолични лидери в класирането с 11 точки, докто Том е 11-и с 4 точки.

Единственото попадение в срещата бе отбелязано от Роман Ерьоменко в 54-ата минута. Той направи добавка, след като вратарят на домакините Антон Коченков бе избил свиреп далечен изстрел на Алан Дзагоев.

Българският халф на ЦСКА (Москва) Георги Миланов бе титуляр за столичани, но в 46-ата минута отстъпи мястото си на Карлос Страндберг.

В последните секунди на двубоя червен картон получи Алексей Пугин от Том.