Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Олимпиакос се спаси от издънка след продължения (видео)

Олимпиакос се спаси от домакинска издънка на прага на групите на Лига Европа. Гръцкият гранд бе спечелил с 1:0 като гост срещу Арука, но в редовното време загуби със същия резултат от португалския тим на свой терен. Все пак в продълженията "червено-белите" стигнаха до обрат и продължават напред в турнира.

Геге даде преднина на гостите в 80-ата минута, като се оказа най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле.

В 4-ата минута на първото продължение Алeхандро Домингес обаче с прекрасен удар от движение не остави шансове на вратаря за 1:1, а в 113-ата минута Браун Идейе окончателно реши всичко за крайното 2:1.