Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Сент Етиен удържа нулево реми с десет души срещу Бейтар (видео)

Отборът на Сент Етиен удържа нулево реми в реванша срещу Бейтар Йерусалим и това бе достатъчно за френския тим да продължи напред в групите на Лига Европа. В първата среща "зелено-белите" спечелиха с 2:1 като гост в Израел и именно този успех се оказа решаващ.

Домакините на стадион "Жофроа Гишар" останаха с 10 души на терена от 45-ата минута, когато вратарят Стефан Руфие бе изгонен от игра. Стражът се ядоса на едно грубо влизане от противников играч и го удари с юмрук при спряна игра. Това не остана незабелязано от съдията, който веднага му показа червен картон.

Така играчите на Сент Етиен трябваше да бъдат доста предпазливи през цялото второ полувреме, но не дадоха много шансове на съперника и след нулево реми си гарантираха продължаване в турнира.

Сент Етиен - Бейтар (Йерусалим) 0:0