Пирин (Гоце Делчев) отстрани Беласица

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) продължава напред за Купата на България, след като елиминира Беласица с 2:0 като гост в двубой, игран в село Коларово.

Георги Калайджиев откри от фаул в 23-ата минута, а Георги Самокишев отбеляза второ попадение в 38-ата, като по този начин се разписа в трети пореден мач.

Беласица опита да промени резултата през второто полувреме, но успя да стигне само до греда, дело на Граминов.

Пирин (Гоце Делчев) ще бъде единственият аматьорски представител на пиринския край за Купата на България, след като само тези два отбора бяха дали заявка за турнира.