Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Бойко Борисов блесна с гол и асистенция срещу ЦСКА 1948 (видео+галерия)

Премиерът на България Бойко Борисов облече екипа на Витоша (Бистрица) и се изправи срещу тима на ЦСКА 1948. Той стартира на върха на атаката и се отчете с гол и асистенция при равенството 2:2 срещу играчите на Адалберт Зафиров. Витоша Бистрица 2 - ЦСКА 1948 Първата интересна ситуация дойде в началните минути на сблъсъка, като Бойко Борисов асистира за първия гол на Бистрица. В автор на попадението се превърна бившият стрелец на Славия - Николай Божов.

Малко по-късно обаче Радослав Живков изравни резултата. В средата на втората част съдията отсъди спорна дузпа за Витоша. Зад топката застана Борисов. Стражът на ЦСКА 1948 спаси, но реферът реши ударът от бялата точка да бъде пребит, като от втория опит Бойко Борисов се разписа. В последните минути на сблъсъка "червените" изравниха резултата, а в голмайстор се превърна Георги Кънчев, който наказа домакините с хубав удар извън наказателното поле.Витоша Бистрица 2 - ЦСКА 1948 Двата отбора ще се срещнат и в първенството, където Борисов също ще има шанс да играе срещу футболистите на Адалберт Зафиров.