Челси с трудна победа за Купата на Лигата

Челси се класира за третия кръг за Купата на Лигата, след като постигна трудна победа с 3:2 над Бристъл Роувърс на "Стамфорд Бридж". Лондончани по-скоро сами си направиха мача труден, макар да доминираха на терена.

Миши Батшуай откри резултата в 29-ата минута след асистенция на Неманя Матич, а Виктор Моузес удвои само две минути по-късно.

Питър Хартли намали за Бристъл в 35-ата минута, но отново Батшуай в 41-ата минута върна преднината от два гола на "сините".

В 48-ата минута гостите получиха дузпа в своя полза и Елис Харисън отново намали до 3:2 от бялата точка и върна надеждите на своя тим за обрат. Такъв обаче не се случи и Челси си гарантира продължаване напред.