Специални гости на писта "Строител" в Криводол

Заместник-минстърът на младежта и спорта Асен Марков и председателят на БФАС Владимир Илиев бяха сред официалните гости на проведения днес на писта „Строител” в Криводол VII кръг от държавния шампионат по рали крос. В състезанието участваха 32 пилоти, а победата в „дивизия 1” до 4000 куб. см спечели Александър Томов със „Субару Импреза” от Монтана Рейсинг тим. Това е втори пореден успех за бившия разпределител на Монтана и Левски Сиконко, който остави зад себе си Светослав Манастирски от Старт Н Криводол с „Митсубиши Лансер” и Антон Хайтов от Жико МС (Видин) с „Ауди”.

В „дивизя 2” с предно предаване до 2000 куб.см победител стана Владимир Тасков със „Субару Импреза”, в „дивизия 3” със задно предаване Методи Тодоров, а в класа на „Ладите” първи е Лъчезар Петров и тримата пилоти на Старт Н Криводол. 14-годишният представител на домакините Васко Васков получи специалната купа за най-атрактивен състезател.