Сент Етиен обърна Монпелие

Отборът на Сент Етиен успя да стигне до победата при домакинството си на Монпелие в мач от втория кръг на Лига 1, въпреки че на почивката губеше с 0:1 след попадение на Стив Муние. След почивката играчите на Кристоф Галтие се активизира и стигнаха до три гола, с което изковаха победата. Кевин-Моне Паке изравни в 47-ата, а само три минути по-късно младият Дилан Сен-Луи даде преднина на "зелените". В края на мача пък Роберт Берич подпечата успеха с трети гол. Така Сент Етиен се реваншира за загубата с 2:3 от Бордо в първия кръг и потегли по правилния път. Монпелие пък сгреши след добрия старт и успеха над Анже.