Вутов и компания се разминаха със сензация срещу тим от Серия "А"

Треотодивизионният Лече не успя да преодолее третия кръг в турнира за Купата на Италия. Отборът на Антонио Вутов водеше като гост на елитния Дженоа с 2:1, но в крайна сметка отстъпи с 2:3 и напусна надпреварата.

Вутов игра до 54-ата минута, когато беше заменен. Португалският национал Мигел Велосо откри за Дженоа в 48-ата минута, но с попадения на Лепоре и Гомис Лече направи пълен обрат. Домакините от Генуа изравниха благодарение на Горан Пандев в 72-ата минута, а в 81-ата Леонардо Паволети донесе успеха на "грифоните".

ДЖЕНОА - ЛЕЧЕ 3:2
1:0 Велосо (48)
1:1 Лепоре (60)
1:2 Гомис (63)
2:2 Пандев (72)
3:2 Паволети (81)