Атлетико Мадрид се изложи срещу австралийци (видео)

Европейският вицешампион Атлетико Мадрид допусна загуба с 0:1 в проверката си срещу Мелбърн Виктори. Централният защитник Ник Ансел порази вратата на испанците след корнер в 44-ата минута. Срещата бе част от австралийската група от International Champions Cup, където играят още отборите на Ювентус и Тотнъм.

Вратарят на Мелбърн Виктори Лоурънс Томас направи блестящ мач, спасявайки 8 удара в очертанията на рамката му. Успехът е втори за австралийците в турнира, след като преди няколко дни те надвиха Старата госпожа от Италия след изпълнения на дузпи. Все пак трябва да отбележим, че тимът на Диего Симеоне бе съставен до голяма степен от резервни играчи.

Мелбърн Виктори - Атлетико Мадрид 1:0
1:0 Ансел (44)