Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Вутов класира Лече напред за Купата на Италия

Младежкият национал на България Антонио Вутов дебютира отлично за новия си клуб Лече. Младокът бе в основата тимът му да прескочи първия кръг от Купата на Италия след 2:1 над Алтовичентино. Родният талант започна титуляр срещата срещу четвъртодивизионния състав пред около 3300 тифози на "Виа дел Маре". Още в 13-ата минута бившият играч на Левски попадна в прегръдките на съотборниците си, след като вкара първия гол за Лече през този сезон и откри головата си сметка за "джалоросите". Вутов бе точен, след като стража на гостите изби удар на Пачили. Секунди по-късно Лече пропусна да удвои, като гредата спря домакините от нов гол.

20-годишният Вутов бе заменен в 64-ата минута от Домбия, който пък има голяма заслуга за второто попадение на Лечe в 83-ата минута, когато се разписа Манкосу. Три минути преди края Алтовичентино върна един гол чрез Тринчери, но нямаше сили да прати мача в продължение. Така Вутов и компания гостуват на Асколи в следващата фаза. Двубоят е директна елиминация на стадион "Дел Дука" на 7-и август. Интересното е, че преди точно година Вутов дебютира за Козенца на същия стадион и елиминира Асколи.