Локо (София) загуби от Витоша (Бистрица)

Локомотив (София) допусна пълен обрат от 2:0 и загуби с 2:3 от Витоша (Бистрица) в контрола.

През първото полувреме "железничарите" взеха два гола преднина. Първият вкара Мисяк в 39-ата след хубава комбинация с Пеев. Две по-късно отбитата топка от вратаря на Витоша попадна в Пеев, който направи резултата 2:0 за Локомотив.

През второто полувреме обаче по-свежият отбор бе този на Витоша и логично стигна до три гола и крайния успех.

Първо гол на Отефе Оу не бе зачетен заради засада, но много скоро същият тъмнокож играч с добавка намали на 1:2 в 59-ата минута. Само две минути след това далечен удар на Михаил Петров донесе втори гол и изравняване за Витоша.

Три минути преди края на мача след корнер отново Михаил Петров достигна до топката и я прати в мрежата на Локомотив за крайното 3:2 в полза на Витоша.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) – ВИТОША 2:3

1:0 Владислав Мисяк 39
2:0 Даниел Пеев 41
2:1 Отефе Оу 59
2:2 Михаил Петров 61
2:3 Михаил Петров 87

ЛОКО (СОФИЯ): Витков, Вакадинов, Виячки, Паскалев, Николов, Христов, Комитски, Пеев, Ангелов, Мисяк, Георгиев

РЕЗЕРВИ: Мидилиев, Голчев, Пунев, Зл. Бонев, К. Бонев, Григоров, Димитров, Карагьозов/ Старши треньор – Ангел Колев

ВИТОША: Хр.Василев, Котев, Кочилов, Лазаров, Стоянов, К. Василев, Гьонов, Андонов, Тютюков, Узунов, Върбанов

РЕЗЕРВИ: Ив. Георгиев, Оу, Ас Георгиев, М. Петров, В. Бонев/ Старши треньор – Костадин Ангелов.