Мартин Тошев с едно полувреме за Ерцгебирге Ауе

Доскорошният голмайстор на Пирин (Благоевград) Мартин Тошев игра едно полувреме в последната контрола на Ерцгебирге Ауе. Отборът на Павел Дочев, който е новак във Втора Бундеслига завърши 1:1 у дома с Валдхов. Това бе и единственият мач за Ецгебирге Ауе на собствения му стадион и това привлече на трибуните 3 650 зрители. Тошев игра през второто полувреме. Роденият в благоевградското село Крупник голмайстор не успя да се разпише този път. Резултатът откри Корте в 74-тата минута за гостите, а десет минути по-късно Скарлатидис изравни за отбора на българския треньор Павел Дочев. В първия кръг на започващия след седмица шампионат във второто ниво на германския футбол Ерцгебирге Ауе гостува на на Ханденхайм.