Витоша (Бистрица) и Миньор не се победиха

Без победа завърши контролата между втородивизионния Витоша (Бистрица) и Миньор (Перник), играна на отлично подготвения стадион "Димитровец" в пернишкото село Ковачевци. Там "жълто-черните" провеждат 10-дневен подготвителен лагер, като двата отбора си размениха по едно попадение и приключиха при 1:1. Във втората минута Миньор записа първия си гол с попадение на Даниел Стефанов във вратата на гостите. Няколко минути по-късно резултатът бе изравнен от Борис Тютюков. Във второто полувреме перничани пропуснаха дузпа, изпълнена от Томислав Павлов. В събота в Ковачевци трябваше да бъде игран контролен мач между Пирин (Разлог) и Миньор, който се отлага поради отказ на разложкия тим.