Николай Тодоров се разписа при победа на Каудънбийт за Kупата на Лигата в Шотландия

Българинът Николай Тодоров вкара гол и записа асистенция при победата на четвъртодивизионния Каудънбийт срещу Арброут в мач от група "С" на турнира за купата на Лигата в Шотландия. 20-годишният нападател беше точен в 42-ата минута за крайното 2:0. Преди това той асистира на Крейг Джонстън, който откри резултата след четвърт час игра. Това е първото попадение за Тодоров с екипа на отбора.

Във временното класиране Каудънбийт се намира на четвърто място с актив от три точки. Лидерът Дънди Юнайтед има седем точки. За следващата фаза се класира първият състав в групата.

19-годишният Николай Тодоров е преотстъпен в Каудънбийт от елитния шотландски Хартс. Нападателят ще остане в тима от област Файф до януари 2017 година.