Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Лидерът Палмейрас стъпи накриво

Лидерът Палмейрас допусна поражение в 16-ия кръг на бразилското първенство. Отборът от Сао Пауло загуби у дома с 0:1 срещу Атлетико (Минейро).

Леандро Донисете се разписа за гостите след точно един час игра и не позволи на Палмейрас да увеличи актива си, който е 32 точки. Домакините бяха в серия от четири поредни срещи без поражение в шампионата.

В друга среща от кръга Коринтианс завърши наравно 1:1 като домакин срещу Фигейрензе. Додо даде аванс за гостите в 57-ата минута, но Данило изравни шест минути преди края след асистенция на Маркиньос.

Коринтианс има две точки по-малко от водача в класирането Палмейрас.

Гремио (Порто Алегре) също е с 30 точки и заема третата позиция, след като победи с минималното 1:0 у дома срещу Сао Пауло. Точен за Гремио беше Дъглас в 52-ата минута на срещата.

Отборът на Сантос, който има 29 точки и е четвърти в класирането до момента, спечели трудно с 3:2 при гостуването си срещу Витория.