Верея загуби от Несебър преди дебюта си в елита

Верея (Стара Загора) загуби с 1:2 от Несебър последната си контрола преди старта на шампионата в Първа професионална лига, съобщават от клуба. Старозагорци избраха гостуване в курортния град, тъй като на старта на първенството ще имат визита на Дунав в Разград.

Възпитаниците на Александър Томаш направиха по-силно първо полувреме и логично след края му водеха в резултата. Голмайстор бе защитникът Илия Мунин, който бе най-съобразителен в наказателното поле на домакините след центриране от корнер.

През втората част Томаш пусна няколко юноши на клуба и несебърци успяха да обърнат резултата. Младият специалист заложи на следния стартов състав: Мафумби, Илиев, Мунин, Енчев, Стоянов, Диков, Фредерик, Адама, Педро Еуженио, Винков и Костов.