Верея разгроми Ботев (Гълъбово) пред погледа на Бербатов

Верея победи с 4:0 Ботев (Гълъбово) в третата си контрола, която се игра на стадион Трейс Арена пред 200 зрители. Изненадваща на стадиона присъства Димитър Бербатов, който изгледа част от проверката от ВИП ложата и предизвика интереса на феновете.

Верея откри резултата в 34-ата минута чрез нападателя Адама Гуидала, който успя да се пребори със защитник на Ботев, отправи удар, който бе спасен от вратаря, но в добавката Гуидала се разписа. В ответана атака Ботев създаде най-чистото си голово положение  но топката беше изчистена от защитник на старозагоския тим от голлинията.

След почивката треньорът на Верея Александър Томаш направи доста промени в състава си, но отборът му отбеляза още три гола. В 50-ата минута бившият бранител на Берое Владимир Зафиров засече с глава топката центриране от корнер и увеличи на 2:0. Домакините продължиха с натиска си и вкараха още две попадения. В 68-та минута Александър Якимов се възполза от подаване на Зафиров и реализира третия гол. В 75-ата минута крилото Иван Винков фиксира крайния резултат - 4:0.