Жоро Миланов се завърна в ЦСКА с победа (видео)

Националът Георги Миланов изигра първия си мач за ЦСКА (Москва), след като се завърна от наем в швейцарския Грасхопър. "Армейците" победиха с минималното 1:0 нискоразредния Строгино в контрола, а единствения гол отбеляза Бибрас Натхо в 81-ата минута.

ЦСКА игра без руските национали, които получиха по-дълга почивка след участието си на Евро 2016. Неофициален дебют за тима направи привлеченият от Динамо (Москва) Алексей Ионов.
Миланов се появи с екипа с номер 8, който ще носи през новия сезон. Досега той беше с номер 23.

След проверката българският халф не отказа да се снима с част от феновете на ЦСКА, които посетиха мача.
Много от привържениците на московчани използваха възможността да помолят звездата Ахмед Муса да остане в ЦСКА. Нигериецът обаче почти сигурно ще бъде продаден в Англия.

Другата новина около ЦСКА е, че новият стадион на клуба ще е готов до 2-3 месеца и най-вероятно ще бъде открит с приятелски мач срещу Челси.