Дунав (Русе) подсилва защитата

Дунав преговаря за привличането на футболисти, които да подсилят отбраната на тима. Това бе потвърдено от изпълнителния директор на клуба Ивайло Петков и старши треньора Веселин Великов.

Към момента русенския отбор разполага само с двама централни защитници - Михаил Милчев и македонецът Дарко Стоянов. Именно след смените и разместванията в схемата в последния мач с Левски София се видя, че има още какво да се желае по отношение на синхрона между вратарите и отбраната в някои ситуации.

"Драконите" водеха с 1:0 с попадение на Мирослав Будинов до 73-ата минута, след което получиха 3 бързи гола, а крайното 2:3 оформи капитанът Диян Димов с точен изстрел от дузпата в 88-ата минута.

"Получи се добър мач, но има още какво да се желае. Все пак преди смените стояхме добре. След изваждането на Дарко Стоянов и смяната на позициите на някои футболисти обаче се изгуби синхрона", коментира Великов, който добави, че в най-скоро време към отбора трябва да се присъединят още двама защитници.

"Работим в тази посока и скоро очакваме резултат", добави Петков.