Созопол победи Банско в контрола

С гол на Мирослав Радев в 75-та минута отборът на Созопол победи Банско с 1:0 на собствения му стадион Свети Петър. Гостуващият тим от морския град пропусна три положения през първата част на срещата, след пропуски на Деян Христов, Якуб Идризов и Деян Хаджиев. Последният разтресе веднъж и лявата странична греда зад стража на домакините. През втората част на мача Стоян Мангъров и Кристиян Тешов не успяха от близо да огорчат вратаря на Банско. Следващият контролен мач на отбора на Созопол ще бъде срещу Пирин Благоевград, а на Банско - срещу Верея Стара Загора в четвъртък на стадион Свети Петър от 18 часа.