Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Азар: Можехме да вкараме още голове

Капитанът на Белгия Еден Азар беше определен за играч на мача при победата с 4:0 над Унгария на осминафиналите на Евро 2016 по футбол.
Азар се отличи с гол и асистенция в Лил, където на клубно ниво той тръгна към големия футбол.

"Получи се страхотен мач. Заслужавахме победата. Можеше да вкараме и още голове, но вратарят на съперника направи няколко страхотни спасявания. Това сега няма значение. Щастливи сме, че продължаваме напред и вече сме четвъртфиналисти.

Срещнахме сериозен съперник. Искам да поздравя футболистите на Унгария, които дадоха всичко от себе си. Ние бяхме много солидни като отбор. Създадохме доста положения, а в същото време не им дадохме много шансове.

От много години не сме постигали нещо голямо. Сега сме само на четвъртфинал, така че трябва да мислим мач за мач", каза Азар.