Славия загря за Лига Европа с разгром над Витоша (Бистрица) (видео+галерия)

Отборът на Славия разби Витоша (Бистрица) с 6:0 в контрола играна тази сутрин на стадион "Славия". Старши треньорът на "белите" Александър Тарханов даде шанс на младите си футболисти и тези, които вчера не взеха участие при успеха с 1:0 над Пирин (Благоевград). Славия - Витоша (Бистрица)
Още до почивката "белите" водеха с 4:0, като в 3-ата минута бранител на Витоша си отбеляза автогол. Емил Стоев заби две попадения и едно добави Ивайло Димитров. През втората част новият член на "Б" група пусна още два гола. Китан Василев се разписа от дузпа, а 17-годишният талант Aндреа Христов оформи крайното 6:0.Славия - Витоша (Бистрица)
Снимки: Емона Цончева, Sportal.bg