Златен медал за Антоанета Бонева

Изключителната ни състезателка по спортна стрелба Антоанета Бонева постигна нов голям успех за родният спорт. На състезанията за Световната купа в Баку, Антоанета завоюва златен медал в дисциплината 25 метра Спортен пистолет. Антоанета влезе със резултат 583 т. във финал. След много добра стрелба и след престрелка за влизане във финала за 1-во място с китайката Чен (спечелен безапелационно от Ани с 5:2) нашата състезателка заедно с гъркинята Коракаки се класира за финала за първо и второ място. Финалът беше изключително оспорван, но нашето момиче успя да победи с резултат 7:5 и с това спечели златният медал. Честито!
Антоанета се прибира от Баку на 26.06.2016 г. Неделя в 20:30 мин.