Юношите на Черно море са на полуфинал след успех над ЦСКА

В 1/4-финална среща реванш от Държавното първенство при родените през 2001 г. формацията на Черно море победи ЦСКА с 3:1 и след нулевото равенство в 1-ия мач, се класира за 1/2-финалите.

Варненци започнаха вихрено мача на стадиона под Аспаруховия мост и още в 10-ата минута Иван Иванов откри резултата, след като капитана Мартин Минчев му свали отлично топката. В 18-ата Тугай Неджед покачи на 2:0 с ефектен удар от въздуха, а в 25-ата Минчев довърши “армейците” с 3-ото попадение. В самия край на полувремето червените водени от Сашо Борисов се възползваха от груба грешка в отбраната на варненци и стигнаха до почетен гол.

След почивката темпото спадна и резултатът се запази. За Медийна група Черно море треньорския тандем Мартин Христов – Тодор Каменов заяви, че е доволен от показаното на терена най-вече през 1-ата част и похвали момчетата за старанието и себераздаването им. Жребият за ½ финалите е в понеделник.

снимка: chernomorepfc.bg