ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВ ГРАБНА ПРИЗА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ СЛЕД ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ В БАКУ

Муслин с втора победа начело на Сърбия

Бившият треньор на Левски Славолюб Муслин записа втора поредна победа, откакто пое националния тим на Сърбия.  Този път западните ни съседи се наложиха с 3:1 над Израел в Нови Сад, като на трибуните на стадион "Караджордже" имаше над 10 000 зрители.

Домакините откриха в 33-ата минута чрез капитана Бранислав Иванович, като запазиха аванса си до почивката. В 50-ата минута гостите изравниха чрез Захави от дузпа. С голове на Неманя Милунович и Душан Тадич в 73-ата и 88-ата минути, Сърбия изкова победата. В предишната си контрола, която беше дебют за Муслин, Сърбия победи Кипър с 2:1.

На 5 юни в Монте Карло сърбите играят с Русия, като за "сборная" това ще бъде генерална репетиция пред Евро 2016.