Петрович: Дадох шанс на всички

Наставникът на Левски Люпко Петрович се оправда след втората поредна загуба начело на тима. "Сините" отстъпиха с 1:2 от Берое, като преди това паднаха с 0:1 от Славия на "Георги Аспарухов".

"Ние пуснахме 5-6 титуляри в почивка. Днес играха 2-3 играчи, които се връщаха след контузии и нямаха сили за 90 минути, като Мики Орачев и Сашо Александров. Исках в този момент да видя всички играчи на Левски, дал съм шанс на всички. Макар и без 5-6 титуляри, първото полувреме играхме добре. Докато имахме сили, бяхме на ниво, после загубихме концентрация и допуснахме леки голове. От сега нататък се готвим за Европа. Ще се подготвим добре и ще се представим по-силно, отколкото в последните мачове. Сега не искам да говоря за трансферния пазар. Знам какво искам и какво трябва да се случи. Ще видим с какви играчи ще се подсилим. На този етап не желая да говоря по този въпрос", сподели Петрович.