Евроколеж с класика в Раднево

Евроколеж (Пловдив) записа класически успех с 0:3 при визитата си на Миньор (Раднево) в среща от 34-ия кръг на Югоизточната "В" група. "Колежаните" приключиха сезона на десетата позиция, а Миньор успя да се спаси и ще финишира над чертата.

Евроколеж откри резултата в третата минута на двубоя след гол от дузпа на бившия нападател на Локомотив (Пловдив) Серафим Михайлов. Нападателят се разписа отново в 30-ата минута и удвои. При този резултат приключи първото полувреме.

През втората част спокойното темпо на игра продължи, а гостите бяха по-активния отбор и логично достигнаха до трети гол. Георги Куртев бе точен за 0:3. До края на двубоя резултатът се запази и последните три точки за сезона са в актива на Евроколеж.