Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Ана Иванович отпадна в третия кръг на "Ролан Гарос", победи за Бачински и Наваро

Шампионката от 2008 година Ана Иванович (Сърбия) отпадна в третия кръг на Откритото първенство на Франция по тенис. Номер 14 в схемата Иванович загуби от 18-а поставена Елина Свитолина (Украйна) с 4:6, 4:6. През миналата година Иванович достигна до полуфиналите на турнира. 28-годишната сръбкиня преодоля пасив от 1:4 във втория сет и след серия от три поредни гейма изравни резултата. След това обаче Свитолина направи нов пробив за 5:4 и без проблеми приключи двубоя.

Миналата година на "Ролан Гарос" Иванович отстрани Свитолина на четвъртфиналите. Украинката ще играе срещу победителката от мача между защитаващата титлата си Серина Уилямс (САЩ) и Кристина Младенович (Франция) в четвъртия кръг. Полуфиналистката от 2015 година Тимеа Бачински (Швейцария) също продължава напред. Осмата в схемата Бачински елиминира Полин Парментие (Франция) с 6:4, 6:2. Юлия Путинцева (Казахстан) разгроми Карин Кнап (Италия) с 6:1, 6:1. Номер 12 Карла Суарес Наваро (Испания) победи 22-а поставена Доминика Цибулкова (Словакия) с 6:4, 3:6, 6:1. Следващата съперничка на Наваро е Путинцева.