Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Бой в мач на юношите на ЦСКА

ЦСКА загуби с 2:3 гостуването на Спартак (Плевен) от Елитната юношеска група до 17 години. Това беше втори успех на плевенския тим над "червените" в първенството. За разлика от есента, когато имаше четири червени картона, сега двама бяха изгонените играчи. В края на мача се стигна до грозни сцени - Асен Георгиев от ЦСКА и Виктор Митов от Спартак си размениха удари и бяха изгонени.

Георги Горанов откри за "червените" в 30-ата минута, но двата тима се оттеглиха на почивка при 1:1, тъй като Кристиян Райчев изравни в 40-ата. Благовест Ленков изведе Спартак напред в 51-ата, а този път ЦСКА отвърна бързо - Горанов изравни още в 55-ата. Победното попадение за домакините беше дело на Валентин Арнаутски в 80-ата минута.

ЦСКА остава на 12-ото място с 34 точки, а Спартак е девети - 38.