Димитър Мутафов: Излизаме за победа, а желанието ни е да зарадваме хората

Ботев (Враца) ще играе за победа в неделя, когато завършва с домакинство кампанията в северозападната „В“ АФГ. Врачани посрещат Павликени, а мачът е от 18:00 часа на стадион „Христо Ботев“.

Съдии от Габрово, начело с Петър Кузев, ще ръководят срещата. Помощници са Ивелин Конов и Антоан Стефанов. За четвърти арбитър и делегат за назначени Даниел Иванов и Еней Кузманов, и двамата от Видин.

„Излизаме за победа, а желанието ни е да зарадваме хората, които ще дойдат на стадиона“, коментира лаконично наставникът на домакините Димитър Мутафов.

Кръг преди края на шампионата врачани са втори в класирането със 78 точки и голова разлика 95:17, докато гостите са четвърти с 46 точки и голово съотношение 39:46.