Двама от Лудогорец играха при равенство на Румъния с Конго

Румъния и Конго направиха 1:1 в контрола, която е част от подготовката на северните ни съседи за Евро 2016. като резерви за румънците се появиха двама играчи на шампиона Лудогорец - Клаудиу Кешеру и Андрей Препелица. Те влязоха след почивката при резултат 1:0.

Николае Станчу откри в полза на Румъния в 27-ата минута. Последваха доста пропуски пред вратата на африканците, за да се стигне до 87-ата минута и изравнителното попадение на Джереми Бокила.

Препелица замени Адриан Ропотан на почивката, а Кешеру влезе на мястото на голмайстора Станчу в 79-ата минута.

РУМЪНИЯ - КОНГО 1:1
1:0 Н. Станчу (27)
1:1 Д. Бокила (87)