Нови успехи на българската стрелба!

Антоанета Бонева зае 4-то място на състезанията за Световната купа в Мюнхен Германия в дисциплината 25 м. спортен пистолет жени. Антоанета имаше малшанса да прави необичайните 4 допълнителни серии за определяне на вторият участник във финала заедно с Олена Костевич от Украйна. След загубата в тези серии без почивка трябваше да стреля за третото място. Умората си каза думата и тя остана на 4-тото място. Независимо от всичко това е безсъмнен нов успех за Антоанета, която във всички състезания се движи винаги сред първите.

Самуил Донков завоюва престижното 6-то място в дисциплината 50 м. МК пистолет. Това също е несъмнен успех за състезателя ни, имайки предвид, че това е неговият първи финал от състезания за световната купа.