Капитанът на Нефтохимик донесе важна победа в Панагюрище

Отборът на Нефтохимик победи с 2:1 като гост състава на Оборище. Мачът в Панагюрище премина изключително тежко. През първата част домакините поведоха в резултата, като в 45-ата минута пропуснаха и дузпа. В 54-ата минута Хаджиев изравни, а три минути преди края на срещата Станислав Жеков от дузпа вкара гола, който донесе важните три точки. Така Нефтохимик запази шансове за оцеляване в професионалния футбол.

Оборище: Ив. Яначков, П. Петров, М. Ибраим, Хр. Стамов, Ив. Димитров, Ив. Иванов, К. Цветков, М. Лима, Г. Нетов, Вл. Бахъров, Ил. Христов

Резерви: В. Димитров, Анг. Парпулов, Ант. Цанков, Ив. Колев, Хр. Василев, Ш. Османов, Б. Малев

Нефтохимик: П. Денчев, Т. Гочев, Ст. Жеков, Т. Трифонов, Сл. Шопов, Ж. Хаджиев, Б. Борисов, Д. Гаджев, Ст. Дрянов, Цв. Филипов, Ил. Димитров